تماس با ما

تلفن:

سایر اطلاعات:

معرفی شرکت

مرکز علوم مدیریت آریا مدیر با هدف ارائه و اشاعه علوم مدیریتی، با آرمانی بلند اما دست‌یافتنی در جهت اشاعه و فرهنگ سازی روحیه پژوهش و پژوهشگری در میان اندیشمندان و محققان گام برداشته است. لذا بزرگترین مشکل پژوهشگران عدم وجود مرکزی جامع جهت برطرف کردن تمامی نیازهای علمی، پژوهشی و تحلیلی خود می‌باشد. بنابراین مرکز علوم مدیریت آریا مدیر با طبقه‌بندی مهمترین بخش‌های دانش مدیریت و با بهره جستن از اساتید مجرب دانشگاهی این خلا را پوشش داده است.
همچنین مرکز علوم مدیریت آریا مدیر در سال 1392 جهت ارائه خدمات مشاوره ای خود به سازمان ها و نهادها و کارخانجات صنعتی اقدام به تاسیس شرکت "آریا مدیر بهین اندیش" با مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن و تجارت به شماره ثبت 4201 نموده است. در این مدت بنابر استقبال و همچنین درخواست های پژوهشگران این سازمان مبادرت به توسعه فعالیت های خود درسطح شهرستانهای کشور، جهت جذب نمایندگی نموده است و در حال حاضر دارای 3 نمایندگی در شهرهای تهران، مشهد و اراک می باشد.

مدیران و اعضای اصلی مرکز علوم مدیریت آریا مدیر

مدیریت سایت و مدیر عامل شرکت آریا مدیر بهین اندیش: مصطفی غیاثی
مدیر واحد صنعتی و مهندسی صنایع و رئیس هیئت مدیره سازمان: بهنام امینایی
مدیر واحد بازاریابی و فروش: کتایون ساعی
مسئول واحد مدیریت دولتی: صدرا خداوردی
مسئول واحد مدیریت مالی و حسابداری: سمیرا ثابت
مسئول واحد ترجمه و مکاتبات بین الملل: مهناز شرفخانی
مدیریت روابط عمومی و بازرگانی: یاسمن چریانی

کاربر گرامي لطفا توجه کنيد آدرس پست الکترونيک شما توسط ديگران قابل مشاهده نخواهد بود. براي پاسخ به شما از آدرس ايميلي که بکار برده ايد استفاده خواهد شد بنابراين حتما يک آدرس معتبر وارد کنيد. براي ارتباط با ما جهت درخواست مقاله، نرم افزارهاي خاص يا پرسش هاي ديگر فرم زير را تکميل و ارسال کنيد. با پست الکترونيک ariamodir@gmail.com در صورت بروز مشکل تماس بگيريد.

فرم تماس

قسمتهای ضروری*
  • تهران ، میدان فاطمی
  • 02161771130
  • 09124635768
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال یک پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید